מירהבל גזית. 
אני ג’ינג’ית. באופי. טיפוס פלפלי, תזזיתית, חושבת תוך כדי תנועה. באפריל 2010 הקמתי את אתר mirabelle.co.il כבלוג אישי במטרה לשתף מחשבות, רעיונות, חדשות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, לתת השראה. בפוסט הראשון, ואלה תולדות, תיארתי אפיזודות מילדותי.
מאז 2010 האתר צבר קהל נאמן של קוראות וקוראים. היו עליות וירידות, שינויי עיצוב, פריצות, תקלות ושדרוגים.

***

בראשית היתה סקרנות אינסופית, שהובילה לעשייה, להתנסות, לחוויות. מתקופת לימודי התואר הראשון (וזה היה מזמן) ואילך, הקדשתי את זמני הפנוי להשבעת הצמא לידע: טיילתי בעולם, נחשפתי להיסטוריה ולארכיטקטורה, ביקרתי במוזאונים; אכלתי במסעדות ישראליות ובמסעדות מעוטרות כוכבי מישלן; טיילתי בטבע, בכרמים, ביקרתי ביקבים, במבשלות; ובכל מקום שוחחתי עם יצרני יינות, גבינות ולחמים, עם חקלאים ועם מקומיים. לחבריי ולי היה מין מנהג שכזה, להיפגש מעת לעת ולספר חוויות. ארגנו לעצמנו ערב אוכל ויין (או בירות, או ויסקי, הכל הלך), ואני, בתורי, הכנתי מצגת צילומים מקוריים שצילמתי וליוויתי אותה בסיפורים. בעל-פה. אני מיטיבה להתנסח בעל-פה.

אני אוהבת מילים. אני אוהבת אנשים. שני עשורים לימדתי סטודנטים משפטים במסגרות אקדמיות מגוונות. אני גם אוהבת את האדרנלין שנשאר. וכן, אני עורכתדין, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב (תואר ראשון ושני בהצטיינות). מאז הסמכתי ללשכת עורכי הדין בשנת 1998 עבדתי בתחום דיני העבודה במשרדים מובילים, בלשכה המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, וכיום – כבעלת עסק עצמאית.

Mirabelle Gazitנחזור לערימה של חבר’ה על הדשא בערב כיפי: ערב אחד כזה, בתחילת 2008, שאלה אותי חברה טובה מדוע אני לא כותבת. זו דרך טובה לשמר את החוויה ואת הארוע החד-פעמי, ללכוד את הזיכרון. לא הייתה לי תשובה. כמה ימים מאוחר יותר התחלתי לכתוב יומן. מילים במחברת. למגירה. אחרי שלושה חודשים אזרתי אומץ ופתחתי בלוג ב-TheMarker cafe. כתבתי על חוויות אישיות, בעיקר על אוכל ועל אלכוהול.

הבלוג פתח לי דלת לעולם של תקשורת שיווקית ופיתוח עסקי. לקוח ראשון, בעל מסעדה, פנה אלי, בעקבות קריאה בבלוג, על מנת שאעבוד איתו: אכין תכנית שיווקית לעסק, אנהל דף פייסבוק, אכתוב תכנים שיווקיים ועסקיים לאתר האינטרנט של המסעדה. דרך הכתיבה בבלוג הכרתי עוד בעלי עסקים בתחום האוכל והאלכוהול, חברתי אליהם לעבודה, וכך נולד עיסוק מאתגר ומרתק. מעבר להתנסות וללימוד בשטח, השתלמתי בקורסים בתחום השיווק והפיתוח העסקי.

בשנת 2011 שילבתי את עריכת הדין עם התקשורת השיווקית, כשעבדתי שנתיים במשרד עורכי-דין שבלת ושות’ כמנהלת מחלקת שיווק ופיתוח עסקי. כך גם היה בהמשך, כשעבדתי בסטארט-אפ בתחום הביו-רפואי. כיום, כאמור, אני בעלת עסק עצמאי.

הכתיבה באתר הובילה אותי לכתיבה עיתונאית וגם לעריכת מדור בעיתון מגפון (2011-2014). הנושאים עליהם כתבתי השתנו במהלך השנים. הכתיבה משקפת תהליכים פנימיים. הסקרנות והרצון להתפתח ולהוסיף ידע הובילה אותי בשנה שעברה לחזור לספסל הלימודים לאחר 15 שנים (כן, כן…). והשנה, שנת הלימודים תשע”ח, אני סטודנטית בבית הספר לקולנוע ולטלוויזיה ע”ש סטיב טיש, לומדת לקראת תואר שני (שני) באוניברסיטת תל אביב.

מִן הוֹן לְהוֹן (או – מכאן לכאן) השלמתי בשנת 2017 שני עשורים וחצי של כתיבה מגוונת: כתיבה אקדמאית, כתיבה מקצועית, כתיבה עסקית-שיווקית, כתיבה יוצרת, כתיבה למגירה, במחברת ובמחשב. והנה התחילה שנה חדשה, 2018.

אז, ברוכים הבאים לאתר שלי, mirabelle.co.il. אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע.

בנוסף לבלוג, איפה אפשר לפגוש אותי?

ייעוץ עסקי: פגישת היכרות | פגישה בה נבנה אסטרטגית תוכן לעסק | זיקוק התחומים בהם העסק זקוק לצעד אחד קדימה | תכנית פעולה, חלוקת עבודה וביצוע. צרו קשר.
ייעוץ משפטי: פגישת היכרות | פגישה בה נבנה אסטרטגית ליווי משפטי | תכנית פעולה וביצוע. צרו קשר.

 

*כן. ה-“על אודות” הוא ה”About” החדש.

error: Content is protected !!