Audi fleet shuttle quattro – עתידנית, מתקדמת, בחזית הטכנולוגיה | "המשחק של אנדר"

 

בחודש נובמבר 2013 יוקרן בישראל הסרט "המשחק של אנדר" ("Ender's Game"), סרט מדע בדיוני שמבוסס על ספריו של אורסון סקוט קארד.

בעתיד הקרוב מאוד יתקפו הפורמיקס את כדור הארץ, בפעם השנייה. את המתקפה הראשונה של גזע החייזרים התבוני והעוין הזה הצליח להדוף מאזר רקהאם (בן קינגסלי), מפקד בצי הבינלאומי (Internatinal Fleet). הסרט מספר את סיפורו של אנדר וויגין (אסא באטרפילד), ילד מבריק שנלקח בגיל שש ממשפחתו על מנת להתאמן עם המיטב מבני גילו בבית הספר ללחימה (Battle School)  שממוקם בתחנת חלל שסובבת את כדור הארץ. כנער, וא מצליח בקלות יחסית לשלוט במשחקי המלחמה ומסומן על-ידי מנהל בית הספר הקולונל היראם גראף (האריסון פורד) כתקווה הגדולה הבאה. אנדר מועבר להמשך אימונים בבית הספר לפיקוד (Command School) ומאזר רקהאם בעצמו מאמן אותו להוביל את הקרב נגד הפורמיקס, קרב שיכריע את עתידו של המין האנושי.


צפו בטריילר של הסרט 

מותג אאודי שיתף פעולה עם הבמאי גאווין הוד ("X-מן המקור: וולברין") ועם צוות ההפקה על מנת ליצור רכב מתקדם טכנולוגית. כזה ישתלב באווירה העתידנית של סרט המדע בדיוני. "ה- Audi fleet shuttle quattro מייצגת קדמה, והיא מופיעה בסצינות מפתח בסרט. סצינות שמשפיעות על התקדמותו של אנדר, " מסביר פלוריאן זיצלשפרגר מאאודי, בהודעה לעיתונות ששחררה החברה, "כתוצאה מכך, מכונית האאודי הופכת לחלק מהעולם הבדיוני."

 

מראה וירטואלי - Audi fleet shuttle quattro. תכנון עבור הסרט "המשחק של אנדר". סקיצה באדיבות AUDI AG
מראה וירטואלי – Audi fleet shuttle quattro. תכנון עבור הסרט "המשחק של אנדר". סקיצה באדיבות AUDI AG

זו הפעם הראשונה שחברת אאודי מעצבת מכונית וירטואלית לחלוטין. כזו שניתן למצוא בסרט בלבד.

"עיצוב דגם ה- Audi fleet shuttle quattro היה דומה לעיצוב מכונית בדגם מיוחד עם התאמות מיוחדות עבור המזמין (tailor made). התאמנו את עיצוב הרכב ויכולותיו לדרישות של העולם העתידני שב"סיפור של אנדר" ובו בזמן דאגנו לשמור על הערכים של מותג אאודי," אמר פרנק רימילי, המעצב הראשי של אאודי בפרויקט "הסיפור של אנדי".

סקיצה של מכונית ה- Audi fleet shuttle quattro עבור הסרט "המשחק של אנדר". הדלתות נפתחות כלפי מעלה. באדיבות AUDI AG
סקיצה של מכונית ה- Audi fleet shuttle quattro עבור הסרט "המשחק של אנדר". הדלתות נפתחות כלפי מעלה. באדיבות AUDI AG
פרנק רימילי, המעצב הראשי של אאודי בפרויקט "הסיפור של אנדי" (באמצע) והצוות שלו בוחנים את המכונית. צילום באדיבות AUDI AG
פרנק רימילי, המעצב הראשי של אאודי בפרויקט "הסיפור של אנדי" (באמצע) והצוות שלו בוחנים את המכונית. צילום באדיבות AUDI AG
מבט מקדימה - Audi fleet shuttle quattro. על דלתות המכונית מופיע לוגו ה- International Fleet. הצי הבינלאומי שאמור להציל את אנושות. באדיבות AUDI AG
מבט מקדימה – Audi fleet shuttle quattro. על דלתות המכונית מופיע לוגו ה- International Fleet. הצי הבינלאומי שאמור להציל את אנושות. באדיבות AUDI AG
מבט מאחור - Audi fleet shuttle quattro. על דלתות המכונית מופיע לוגו ה- International Fleet. הצי הבינלאומי שאמור להציל את אנושות. באדיבות AUDI AG
מבט מאחור – Audi fleet shuttle quattro. על דלתות המכונית מופיע לוגו ה- International Fleet. הצי הבינלאומי שאמור להציל את אנושות. באדיבות AUDI AG

ועוד קצת אאודי מהסרטים:

בחודש שעבר הופיעו כוכבי הסרט "X-מן המקור: וולברין" יו ג'קמן, טאו אוקמוטו (משמאלו) ורילה פוקושימה (מימינו) לבכורה, רכב באאודי A8 לבנה:

צילום באדיבות AUDI AG
צילום באדיבות AUDI AG

בחודש יוני חתמה השחקנית גווינית' פלטרו על אאודי RS 6 Avant חדשה. המכונית החתומה הועברה למכירה פומבית של קרן האיידס של אלטון ג'ון שהתקיימה בלונדון. הקרן נוסדה לשם מימון פרויקטים שמטרתם להגביר את המודעות למחלה, ולעזור לחולים ברחבי העולם.

גווינית' חותמת. צילום באדיבות AUDI AG
גווינית' חותמת. צילום באדיבות AUDI AG

ואחרונים חביבים, בסוף אפריל הגיעו רוברט דאוני ג'וניור, כוכב הסרט "Iron Man 3" ואשתו סוזאן לבכורה בהוליווד במכוניתו האדומה של השחקן מדגם  Audi R8 Spyder:

צילום באדיבות AUDI AG
צילום באדיבות AUDI AG


* * *

אהבתם? עוד על מכוניות:

פורמולה 1: הגוב האיטלקי של אדריאן ניואי

ניואי מגשים חלום ילדות כשינהג בלמבורגיני גייארדו במירוץ Lamborghini Blancpain Super Trofeo.
 זוכרים את הסרט "הג'וב האיטלקי" (1969)?

 

ג'רמי סקוט נותן לסמארט כנפיים

אחרי שמעצב האופנה האמריקאי ג'רמי סקוט, 38, הצמיד כנפיים לנעלי אדידס, לשעון סווטש ולחולצות ומשקפיים שעיצב למותג שלו, הוא עושה זאת שוב והפעם למכונית הסמארט.

 

רוברטו קוואלי מעצב מכונית מיני

מכונית מיני ייחודית כיכבה ברחבי וינה, בעיצובו של מעצב-העל האיטלקי.
רגע לפני פרידה, נהג קוואלי במכונית והסיע את אשתו אל השטיח הסגלגל של נשף המסיכות שהתקיים בעיר הבירה האוסטרית

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

על אודותיי

על אודותיי

אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. באתר זה, במרחב שהוא רק שלי, אני משתפת מחשבות, רעיונות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, השראה. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע. השנה, תשע"ח, אני סטודנטית שנה שנייה בתכנית הבינתחומית באמנויות לקראת תואר שני (שני) מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי בהצטיינות לימודי מאסטר בפקולטה למשפטים. כיום, עצמאית, בעלת עסק לשירותי תוכן ותקשורת שיווקית ועורכת דין פעילה

ציטוט

"בעומק לבי איני מאמין שנחוץ לאדם איזה כשרון מיוחד כדי להתרומם מהאדמה ולרחף באוויר.
אתה עוצם את עיניך; פורש את זרועותיך; נותן לעצמך להתפוגג.
ואז, לאט-לאט, אתה מתנתק מהאדמה ומתרומם. ככה."
[פול אוסטר / "מר ורטיגו"]

אני גם כאן:

מירה-בל גזית © 2017 כל הזכויות שמורות