תשעה בריבוע 25.2.2013

 

תשעה בריבוע. 25.2.2013

1 – ציירי לך שפם, כמעט.  צללית קלרינס אומברה מינרל עמידה לאורך זמן, בצבע ורוד מוזהב לחורף. כל גווני הורוד יפים לחורף שלנו, מגוון הניוד ועד לגווני הפוקסיה והורוד-סגול. 156 ש”ח צילום: דיויד מוריס.

2 – צעיף, של, רדיד. לא משנה איך את קוראת לו, מאיזה חומר הוא מגיע (פשמינה, משי, צמר, כותנה ועוד) ואיך את עוטפת בו את צווארך, הוא תמיד מחמם בחורף. ולעתים גם מגן מפני רוחות בעונות המעבר. H&M, צעיף, 59.9 ש”ח (לפני הנחות סוף עונה). צילום: הנס מוריץ

3 – Urban Culture. תל אביב כמותג, על כל על כל האסוציאציות, בעיקר החיוביות, שהעיר הבינלאומית-ישראלית משדרת. מגזין תל-אביבי חדש, שהושק בשבוע שעבר, שהוא יותר ירחון לייף סטייל שמיועד לקהל מגוון שאוהב את העיר תל-אביב, חי ונושם אותה ובעיקר את סעיף החיים הטובים שהעיר הזו מציעה. גיליונות פברואר ומרץ יופצו בחינם, בתקווה שהקוראים ישתכנעו. קראו עוד על השקת המגזין בכתבה שלי בעיתון מגפון.

4 – אמבטיה. אין כמו אמבטיה חמה אחרי יום קריר בחוץ. אמבטיה מרשת אלוני. צילום: יח”ץ.

5 – ויהי טרנץ’. כוחו של מעיל הטרנץ’ עדיין במותניו, כולל החגורה, אולם השנה אפשר כבר להתנתק מסטייל פיטר פאלק ב”קולומבו” או אודרי הפבורן ב”ארוחת בוקר בטיפאני”: מעילי הטרנץ’ מגיעים בשלל צבעים, חומרים, גזרות ואורכים. לדוגמה: טרנץ’ צהוב, “דיזל”, 1,500 ש”ח (לפני הנחות סוף עונה; ב”דיזל” וב”פקטורי 54″). צילום: קמילה סימון.

6 – קפה עולה. מחקרים מלמדים ששתיית קפה בספלים צבעוניים משפרת את מצב הרוח ומחדדת את חוש הטעם. טוב, המצאתי את המשפט האחרון. ועדיין, ספלי קפה צבעוניים נראים טוב יותר על המדף מאשר חבריהם הלבנים החיוורים. לא מאמינים לי? נסו בעצמכם. 24 ש”ח ברשת IDdesign. צילום: הילה דפנה.

7 – כי אוטוטו סמסטר ב’. תיקי הלאנץ’ בוקס של מיה שלו גם שיקים וגם יכולים להכיל את כל מה שסטודנט או סטודנטית ממוצעים לוקחים איתם לאוניברסיטה או למכללה. 790 ש”ח (לפני הנחות ומבצעים). צילום: עומר מסינגר.

8 – מתנה לפסח עם ערך חברתי. עמותת “עלה” מציעה חבילות שי לחג הפסח, שהוכנו על ידי צעירים עם מוגבלויות. העמותה הוקמה בשנת 1982 על-ידי קבוצת הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים. כיום גרים במעונות העמותה 650 ילדים מכל רחבי הארץ. בנוסף לכך מספקת “עלה” כ- 32,000 טיפולים לילדי הקהילה, הסובלים מלקויות שונות ומתגוררים בבתיהם.

דיירי מעונות “עלה” יצרו את חבילות השי בסדנאות ייחודיות שנועדו לספק להם תעסוקה וגם תחושת סיפוק, שייכות וערך, כמו כל אזרח בקהילה. כל ההכנסות מועברות במלואן כתרומה לעמותת “עלה” ולקידום דייריה. חבילות השי מורכבות מצלחות פסח מעשה ידי הצעירים, בקבוק יין, חרוסת, מפצח אגוזים ושמן זית. עלות חבילות מוכנות: 40-150 ש”ח, ניתן גם להרכיב חבילות בהזמנה אישית במחירים של 10-40 ש”ח לפריט.  לרכישת מתנות, ניתן לפנות לשרון דיין בטלפון 052-6786796 או באמצעות אימייל – כאן.

 9 – KEEP CALM AND GANGNAM STYLE. נראה לי די ברור, אז נסיים כאן עם חולצת טי מברשקה. שיהיה לכם יום מקסים.

* * *