פלה, מוריניו ובריטו נפגשים לשעון | קמפיין הובלו מונדיאל

 

מי שמכיר את יצירותיו של רומרו בריטו (Romero Britto), יכול לזהות בקלות את טביעת האצבע שלו בעיצוב כדור הרגל שמקשר בין כל חלקי הקמפיין הפרסומי של מותג השעונים “הובלו” (“Hublot”) לקראת משחקי גביע העולם ומהווה סימן היכר שלהם. בריטו, אמן ופסל ברזילאי, משלב בעבודותיו אלמנטים של אמנות פופ, קוביזם וגרפיטי בצורה ייחודית שקשה לפספס.

היי, זו (עוד) יצירה של בריטו! Hublot Loves Football
היי, זו (עוד) יצירה של בריטו! Hublot Loves Football
רומרו בריטו והכדורים בעיצובו. צילום: Hublot
רומרו בריטו והכדורים בעיצובו. צילום: Hublot
הדובי של בריטו בברלין. צילום: מירה-בל גזית
הדובי של בריטו בברלין. צילום: מירה-בל גזית

מותג השעונים היוקרתי “הובלו” (“Hublot”) הציג את נבחרת חלומות שלו לקראת מונדיאל 2014, שמורכבת ממאמנים ומכדורגלני צמרת: פלה, ז’וז’ה מוריניו, לואיס פליפה סקולארי, רוי הודג’סון, יובנטוס, פריז סן ז’רמן, באיירן מינכן, אייאקס, רדאמל פלקאו, ג’רדאן שאצ’ירי ועוד. יריית הפתיחה של הקמפיין הפרסומי של החברה היא סדרה של פורטרטים שצילם הצלם השוויצרי פרד מרץ (Fred Mertz). “הובלו” היא מודדת הזמן הרשמית והשעון הרשמי של משחקי גביע העולם שיתקיימו בקיץ הקרוב בברזיל.

פלהKing of Football – מלך הכדורגל, שזכה לאחרונה בפרס “כדור הזהב” לאות הוקרה על מפעל חייו, צולם יושב על כסא במלון האופנתי איפאנמה שבריו דה ז’ניירו.

ז’וז’ה מוריניו, מאמן צ’לסי, שמכונה גם The Special One – המיוחד, צולם כשהוא מוקף בשעונים במרתף מוצלל במהלך ביקור במפעל הובלו בשוויץ.

שחקני יובנטוס צולמו כשהם עליזים אחרי ניצחון יום קודם לכן על פיורנטינה. שחקני קבוצת פריז סן ז’רמן הצטלמו במתחם האימונים שלה, כשהשמש מפציעה מבעד לעננים.

 * * *

לקריאה נוספת: 

עוגת החלומות של סווטש והוצ’ולי | Dreamcake
סבינה סעד: איורים על ניירות עטיפה
מהמגרש לקנווס: פפסי חוגגת כדורגל ואמנות
יקב יפו ו”בית הגלגלים”: יין עם תווית ייחודית. 100% תרומה
דובל בדיזנגוף: חנות פופ-אפ עם קצף

* * *