על צפרדעים רצות וציפורים זועמות

כשהייתי בתיכון, קנו לאחי ולי קומודור 64 עם כונן קלטות חיצוני. בהמשך קנינו קלטות משחקים.

נהניתי להרוג כל פעם מחדש את הצפרדעים שבסך הכל רצו לחצות את הכביש. החוצפניות שנותרו בחיים ביקשו גם לחצות את הנהר בשלום. מה קרה להן אחר כך אין לי מושג, כי אף פעם לא עברתי לשלב הבא.

אחר כך גם הגיע מריו, סופר מריו. השרברב המשופם (או שמא היו הם שניים. אחים? כבר לא זוכרת) והעובד המצטיין שלא משנה באיזו שעה ביום או בלילה התקלנו אותו, תמיד היה מוכן להתרוצץ ולתקן סתימות ותקלות. לעבוד, לעבוד, לעבוד.

 Rovio Entertainment
Rovio Entertainment

את הציפורים הזועמות גיליתי מיד אחרי שקניתי אייפון 4, לפני כשנתיים.

ואני לא לבד. 

מאז השקתו של המשחק בחודש דצמבר 2009 הורידו אותו למעלה ממיליארד איש ברחבי העולם, בגרסאות ובפלטפורמות שונות. וכולו מדובר בחזירים ירוקים שגנבו לציפורים צבעוניות את הביצים שלהן והן החליטו להשיב מלחמה.

מתכוני הביצים של החזירים. צילום: Rovio Entertainment
מתכוני הביצים של החזירים. צילום: Rovio Entertainment

תמיד היתה לי חולשה לאנדרדוג, אז התגייסתי לעזרתן של הציפורים.

אז החלה בחיי תקופה מטורפת של זריקת ציפורים באמצעות רוגטקה (או קטפולטה או השד יודע איך קוראים למכונה העתיקה הזו). מכיוון שפעמים רבות השמדתי את הציפורים בדרכים מבישות ונוראיות, לא הרגשתי צורך עז להתחבר אליהן ולשנן את שמותיהן. אני זוכרת שיש אחת מטילדה וגם סטלה. בהתחלה זה היה ניסוי, טעייה ותהייה. בהמשך הבנתי שיש מקום לתכנון ולאסטרטגיה. בסוף הבנתי שהתמכרתי ושרצוי שאוריד את האפליקציה מהטלפון. הרומן שלי עם הציפורים הזועמות הסתיים בשלב זה.

גרסת מלחמות הכוכבים. צילום: Rovio Entertainment
גרסת מלחמות הכוכבים. צילום: Rovio Entertainment

דוד “שלנו” (ההוא, בן ישי) עלה על הסטארטאפ הזה ראשון והנה רוביו אינטרטיינמנט חוגגת שלוש שנים (איך הזמן עובר כשנהנים) להשקת המשחק.

במהלך חגיגות השלוש למשחק “אנגרי בירדס” (“Angry Birds”), הודיעה החברה על כניסתה לעולם הקולנוע. 

אם נשרוד את קץ העולם שמתקרב אלינו (21.12.12), נוכל לצפות בקיץ 2016 בסרט “אנגרי בירדס” בבתי הקולנוע. המפיק ג’ון כהן (“גנוב על הירח”) נבחר להפיק את הסרט ודיוויד מייסל (“איירון מן”), נבחר להיות המפיק בפועל של הסרט שיופק במימון חברת רוביו.

מיי דה פורס בי וויט אס.

//

הצילומים התקבלו ברשות ופורסמו ברשות באתר זה.
כל העושה שימוש בתוכן המאמר או בצילומים ללא אישור מסתכן בהפרת זכויות יוצרים ובחשיפה לתביעה בשל כך.

//