יקב יפו ו"בית הגלגלים": יין עם תווית ייחודית. 100% תרומה

 

בימים אלה, ולקראת חג הפסח, מציעה עמותת "בית הגלגלים" יינות של יקב יפו עם תוויות ייחודיות.

עמותת "בית הגלגלים" מספקת כבר 35 שנה מגוון שירותים לילדים בני נוער ובוגרים עם שיתוק מוחין, ניוון שרירים ומחלות נוספות הגורמות לפגיעה ביכולת התנועה. העמותה מאפשרת פעילות בסביבה בריאה ותומכת של מדריכים/מלווים מתנדבים, תוך מתן דגש על פיתוח היכולות החברתיות ועצמאותם של הנכים, כמו גם על האפשרות לבלות וליהנות.

כשלושים ילדים עם נכויות פיזיות מחוג האומנות של עמותת "בית הגלגלים" השתתפו בפרויקט יזמות עסקית וחברתית ייחודי, במסגרתו ציירו והפיקו תוויות הקשורות ליין.

"כפיזיותרפיסט שעבד בשיקום באיכילוב במשך 20 שנה, נחשפתי רבות לנפגעי שיתוק מוחין ואחרים שמבלים את כל חייהם בכיסאות גלגלים", סיפר משה צלניקר, הבעלים של יקב יפו, "כאשר הגיע ההצעה מבית הגלגלים ידעתי מיד שהולכים על זה. אני מקווה שהקשר יהיה לשנים ארוכות וליקב יפו תהיה תרומה קטנה בשיפור איכות חייהם של אלו שכל כך זקוקים לזה."

יקב יפו נרתם להדפסת 17 תוויות שונות, שהודבקו על בקבוקי יין: מרלו-סירה 2011 (50% סירה, 50% מרלו; כשר) וקברנה סוביניון 2011 (90% קברנה סוביניון, 5% מרלו, 5% סירה; כשר).

יקב יפו הוקם בשנת 1998 על-ידי אן ומשה צלניקר. בתחילה פעל מיפו וכיום נמצא במושב נווה מיכאל שבעמק האלה ומייצר כ- 40,000 בקבוקי יין בשנה. סטפן, בנם של אן ומשה ובוגר הפקולטה לחקלאות ברחובות, השלים את לימודי הייננות בצרפת. עם חזרתו ב-2007 לישראל הפך ליינן היקב. הענבים מהם מופקים יינות היקב מגיעים מכרמים בעמק האלה ובאזור הרי ירושלים. היקב המשפחתי זכה ביותר מעשר מדליות בארץ ובעולם, כשהאחרונה שבהן היא מדליית זהב מהתחרות הבינלאומית טרה וינו 2013.

מחיר כל בקבוק יין (רעיון נהדר לשתייה בליל הסדר או כמתנה לחג): 100 שקל. כל ההכנסות הן תרומה לילדי בית הגלגלים.

לפרטים נוספים ולרכישה: 09-9557999; info@beitgalgalim.org.il

* * *

צילומים וגרפיקה: יח"ץ

* * *

לקריאה נוספת: 
דובל בדיזנגוף: חנות פופ-אפ עם קצף
המגפיים הצהובים שלי. פרויקט טימברלנד ושנקר
"מגלשת תווים" לילדים נכים | פרויקט של צוות בית חולים אלי"ן ו-HIT
בטסי ג'ונסון: סבתא חמה אש

* * *

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

על אודותיי

על אודותיי

אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. באתר זה, במרחב שהוא רק שלי, אני משתפת מחשבות, רעיונות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, השראה. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע. השנה, תשע"ח, אני סטודנטית שנה שנייה בתכנית הבינתחומית באמנויות לקראת תואר שני (שני) מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי בהצטיינות לימודי מאסטר בפקולטה למשפטים. כיום, עצמאית, בעלת עסק לשירותי תוכן ותקשורת שיווקית ועורכת דין פעילה

ציטוט

"בעומק לבי איני מאמין שנחוץ לאדם איזה כשרון מיוחד כדי להתרומם מהאדמה ולרחף באוויר.
אתה עוצם את עיניך; פורש את זרועותיך; נותן לעצמך להתפוגג.
ואז, לאט-לאט, אתה מתנתק מהאדמה ומתרומם. ככה."
[פול אוסטר / "מר ורטיגו"]

אני גם כאן:

מירה-בל גזית © 2017 כל הזכויות שמורות