הרווק והעיר הגדולה

מודה ומתוודה, בזמן ש"הרווק" היה עסוק בחלוקת ורדים וניפוי המתמודדות על ליבו, אני הייתי עסוקה בריאליטי שלי (חיפוש רווקים).

ובכל זאת, צפיתי ביום שני האחרון, יחד עם (מסתבר) 14.7% מצופי וצופות הטלוויזיה בתוכנית הגמר בערוץ 10 וחיכיתי לגלות מי תיבחר על-ידי גיא גיאור להיות "האחת": דפנה דה גרוט או נטלי תורג'מן.

ואיפה הכי טבעי ביותר לצפות בגמר של "הרווק"? – בסוויטה הנשיאותית של מלון קראון פלזה סיטי סנטר עזריאלי שבקומה ה-23, כמובן.

12we

התכנסנו לנו כמה בלוגריות לערב מפנק מטעם המלון וערוץ 10, שהחל במפגש היכרות (מחודשת) עם צוות המלון בלאונג' של המלון על קוקטייל ונשנושים. הלאונג' בקומה ה-11 של המלון, במבואה שלפני מסעדת "הקומה ה-11", הוא גם בר-סושי. נשנשנו קצת.

והנה הגיע הפתיח של פרק הסיום של "הרווק". עקבנו אחרי דפנה ונטלי במפגשן עם משפחתו של גיא גיאור, תוך כדי ויכוחים, פרשנות והערות.

ממש "שירים ושערים" רומנטי.

הקינוחים הגיעו הישר ממטבח מסעדת הקומה ה-11. בזמנו, כשאכלתי במסעדה, שמחתי לגלות שעל אף העובדה שהיא כשרה למהדרין, המרגרינה אינה מלכת המטבח, והיא נעדרת כמעט מכל המנות, כולל האחרונות. וגם כאן היה לנו מבחר נאה של קינוחים להתענג עליו.

עם עליית מפלס הסוכר, הגיע דייט אחרון ופרידה. גיא בחר את דפנה לבת-זוגו ונפרד מנטלי.

ומה המסקנות, אתן שואלות? היי קשה להשגה ואל תנדבי מידע על עצמך במפגשים ראשוניים. ו… אם את בלונדינית, רזה וממוצא אירופי יש לך יתרון משמעותי כאן ברחבי הלבנט. בקיצור, הלך עליי, הג'ינג'ית.

ממרומי הקומה ה-23, כשאני צופה על התנועה התזזיתית שבנתיבי איילון, ההחלטה של גיא נראית ורודה מאוד, במיוחד לאחר ארוחה טובה ו- good time בחברת קבוצת נשים מעניינות ומיוחדות. גם המלון מאמין בכוח הנשי, ולרשותנו, כלקוחות, יוחדו חדרים הכוללים פינת טואלט וערכת טיפוח נשי עם כל מיני פריטים מפנקים.

נפרדתי לשלום מכולן כשאני אוחזת בידי ורד אדום, בדרכי להמשך ערב הריאליטי שלי…

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

על אודותיי

על אודותיי

אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. באתר זה, במרחב שהוא רק שלי, אני משתפת מחשבות, רעיונות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, השראה. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע. השנה, תשע"ח, אני סטודנטית שנה שנייה בתכנית הבינתחומית באמנויות לקראת תואר שני (שני) מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי בהצטיינות לימודי מאסטר בפקולטה למשפטים. כיום, עצמאית, בעלת עסק לשירותי תוכן ותקשורת שיווקית ועורכת דין פעילה

ציטוט

"בעומק לבי איני מאמין שנחוץ לאדם איזה כשרון מיוחד כדי להתרומם מהאדמה ולרחף באוויר.
אתה עוצם את עיניך; פורש את זרועותיך; נותן לעצמך להתפוגג.
ואז, לאט-לאט, אתה מתנתק מהאדמה ומתרומם. ככה."
[פול אוסטר / "מר ורטיגו"]

אני גם כאן:

מירה-בל גזית © 2017 כל הזכויות שמורות