הבשורה נמצאת בשפם / קואקס "רוקסטאר"

 

שנייה לפני שנגמר מובמבר, נזכרתי בקליפ המגניב של קואקס לשיר "רוקסטאר". שווה צפייה! לא יודעים מה זה מובמבר? (כנסו לפוסט הזה ותהיו סופר מקצוענים. Mo Bro אמיתיים!).

החנון שאחרי - ממש Mo Bra
החנון שאחרי – ממש Mo Bra

אז מי אתם קואקס? – בשטח כבר כמעט שש שנים.שירה וקולות : רועי ויטו פלג; תופים: ים ארצי; גיטרות: רועי ויטו פלג ועומר "סווינגר" שניידר; בס: יאיר גדון. 

הקליפ הוא שילוב של "חגיגה בסנוקר" פוגש את "היפה והחנון" פינת סרטי אלביס פרסלי עם קריצה לסרטי קוסטריצה. נסתכן ונאמר שאולי אפילו בוראט היה משתלב יופי.
חנון מצוי ששותה (או יותר נכון מוּשקה) לשוכרה ופתאום מגלה את השפם שבו, כלומר את כוכב הרוק שמתחבא בתוכו, קם ומתחיל לחיות את החיים הטובים, חיי הרוקנ'רול.

גברברים, צאו ולמדו: הבשורה על-פי "קואקס" נמצאת בשפמים. יש לי תחושה, שטרביס גארון ולוק סלאטרי, שני האוזים ממלבורן שהחלו את ה-מובמבר, היו מאוד שמחים להכיר את אנשי ה"קואקס". Real Mo Bro. בקיצר, שמשון הגיבור – אאוט. שפם סטייל שנות השבעים במזרח

אירופה – אין. מי אמר וינטאג' ולא קיבל?

* * *

קרדיטים לקליפ "רוקסטאר": מילים ולחן: רועי ויטו פלג; הפקה מוסיקלית: נעם מאירי; שחקנית: אינה סטיוארט; בימוי: תומר פוקס ואיתי בן טל; צילום: תומר פוקס; עריכה: איתי בן טל; איפור: טלי קמינסק.

* * *

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

על אודותיי

על אודותיי

אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. באתר זה, במרחב שהוא רק שלי, אני משתפת מחשבות, רעיונות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, השראה. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע. השנה, תשע"ח, אני סטודנטית שנה שנייה בתכנית הבינתחומית באמנויות לקראת תואר שני (שני) מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי בהצטיינות לימודי מאסטר בפקולטה למשפטים. כיום, עצמאית, בעלת עסק לשירותי תוכן ותקשורת שיווקית ועורכת דין פעילה

ציטוט

"בעומק לבי איני מאמין שנחוץ לאדם איזה כשרון מיוחד כדי להתרומם מהאדמה ולרחף באוויר.
אתה עוצם את עיניך; פורש את זרועותיך; נותן לעצמך להתפוגג.
ואז, לאט-לאט, אתה מתנתק מהאדמה ומתרומם. ככה."
[פול אוסטר / "מר ורטיגו"]

אני גם כאן:

מירה-בל גזית © 2017 כל הזכויות שמורות