בטסי ג'ונסון: סבתא חמה אש

 

רשימת הנשים שהיוו השראה לקולקציה החדשה של ג'ונסון ארוכה: מדונה, טינה טרנר, פינק, ניקי מינאז', גוון סטפני, ביונסה, קייטי פרי וריהאנה. "אלו בגדים לכוכבות רוק. אני מאמינה שבכל נערה מסתתרת כוכבת רוק שרק מחכה לפרוץ החוצה," הסבירה ג'ונסון בראיון ל"דיילי מייל".

אף אחת מהמוזות של ג'ונסון לא הגיעה לחלוק לה כבוד, אולם בתצוגת האופנה בלינקולן סנטר נכחו סלבריטאים רבים אחרים, לרבות פריס הילטון וונדי וויליאמס.

משפחת ג'ונסון: סבתא בטסי, הבת ושתי הנכדות
משפחת ג'ונסון: סבתא בטסי, הבת ושתי הנכדות

כמיטב המסורת הפרובוקטיבית, שילבה ג'ונסון גם כבאים חצי עירומים וסיימה את התצוגה בגלגלון, שכבר הפך לסימן ההיכר שלה, על מסלול התצוגה בלינקולן סנטר. ג'ונסון, רקדנית בעברה, סיפרה כי לקראת כל תצוגה היא מתאמנת כדי שהתרגיל ייצא מושלם.

בשנות השישים התמחתה ג'ונסון בעיתון "מדמואזל" ובמקביל הסתובבה עם טוויגי, לו ריד ואנדי וורהול. בשנת 1969 פתחה את "בטסי באנקי ניני", חנות הבוטיק הראשונה שלה בניו-יורק. בשנת 1978 עיצבה קולקציה ראשונה משלה, אולם לא הצליחה להשיג מספיק כסף כדי להציג אותה במסגרת תצוגת אופנה. לאחר מכן החלה הקריירה שלה לנסוק. עוד נקודה שחורה נרשמה בשנת 2012, כשאולצה ג'ונסון להכריז על חדלות פירעון ולסגור את בית האופנה שלה. לאחרונה, נקנתה פעילות החברה שלה על-ידי קולגה וחבר – מעצב הנעליים סטיב מאדן. ג'ונסון האנרגטית מתכננת להשיק בקרוב קולקציה חדשה בשם "רוק נ' רול בטסי" תחת המותג "סטיב מאדן".

תצוגת האופנה האחרונה בניו יורק מוכיחה כי הסבתא החד-הורית חזרה לעצמה.

הקולקציה הססגונית והיצירתית של ג'ונסון היוותה השראה לצוות מובחר של 25 מעצבי שיער מבית "שוורצקופף פרופשיונל", שעיצבו את שיערותיהן של הדוגמניות בסגנון תואם – שופע, פרוע ופזור, מלא תנועה וזרימה. "דמיינו את בריז'יט בארדו פוגשת את ה'כאן ועכשיו', את ה'רוק נ' רול'. התוצאה – מראה אייקוני חי ובועט", מתאר מייקל דואניאס, שגריר שוורצקופף פרופשיונל שעמד בראש צוות מעצבי השיער.

בעיצוב השיער של הדוגמנים והדוגמניות נעשה שימוש במגוון רב של מוצרים מסדרת OSIS, ביניהם אבקת הפלא DUST-IT להענקת נפח ולעיצוב פיניש מאט, וספריי Sparkler להענקת ברק נוצץ.


את הקולקציה של ג'ונסון עדיין לא נוכל להשיג בישראל, אבל את מוצרי שוורצקופף כן: OSIS+ נפח לשיער 120 שקל ל-50 מ"ל; OSIS+ ספרקלר למקסימום ברק 96 שקל ל- 300 מ"ל
את הקולקציה של ג'ונסון עדיין לא נוכל להשיג בישראל, אבל את מוצרי שוורצקופף כן: OSIS+ נפח לשיער 120 שקל ל-50 מ"ל; OSIS+ ספרקלר למקסימום ברק 96 שקל ל- 300 מ"ל

6
8

* * *

צילומים: יח"ץ; פורסם לראשונה במדור אופנה ועיצוב, עיתון "מגפון".

* * *

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

על אודותיי

על אודותיי

אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. באתר זה, במרחב שהוא רק שלי, אני משתפת מחשבות, רעיונות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, השראה. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע. השנה, תשע"ח, אני סטודנטית שנה שנייה בתכנית הבינתחומית באמנויות לקראת תואר שני (שני) מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי בהצטיינות לימודי מאסטר בפקולטה למשפטים. כיום, עצמאית, בעלת עסק לשירותי תוכן ותקשורת שיווקית ועורכת דין פעילה

ציטוט

"בעומק לבי איני מאמין שנחוץ לאדם איזה כשרון מיוחד כדי להתרומם מהאדמה ולרחף באוויר.
אתה עוצם את עיניך; פורש את זרועותיך; נותן לעצמך להתפוגג.
ואז, לאט-לאט, אתה מתנתק מהאדמה ומתרומם. ככה."
[פול אוסטר / "מר ורטיגו"]

אני גם כאן:

מירה-בל גזית © 2017 כל הזכויות שמורות