אותה הגברת, לא מסוננת. גולדסטאר Unfiltered

ששים ושלוש שנים לאחר השקתה של בירה "גולדסטאר", וכשנתיים לאחר השקת ה"בלק רוסט", מציעה לנו "טמפו" את ה"גולדסטאר Unfiltered". המתכון זהה לזה של הבירה המוכרת, אולם להבדיל מה"גולדסטאר", הבירה החדשה – כשמה כן היא – אינה עוברת את תהליך הסינון האחרון לפני הביקבוק.

והתוצאה – בירה מעורפלת, מעוטרת בראש קצף מרשים שלא מספיק לקרוס לפני שרוב הכוס חוסלה ומותיר אחריו שובל תחרה יפהפה ופוטוגני. אין לי ספק שעוד אטעם ואעביר רשמים נוספים לגבי הבירה, אולם בהרחה ראשונית, הריחה ה- Unfiltered, מלתת ועם מעט מתקתקות פירותית. לבירה גוף מלא יותר מזו של הבירה הרגילה (טוב, מדובר בבירה לא מסוננת) וטעמים עשירים יותר. הלגימה הראשונה היתה מתקתקה והתחברה לארומה. לאחר הלגימה השנייה כבר הצטברה בחך מרירות עדינה ונעימה.

מהפכה? – אולי לא, כי בסופו של יום הבירה מכוונת לקהל הרחב של אוהבי ה"גולדסטאר", אולם אין ספק שמדובר בשדרוג משמעותי מבית טמפו, שיככב הקיץ הזה בחנויות ובברים.

בימים בהם מתחדש המאבק בועדת הכספים בעניין הטלת מס הקניה על הבירה, מספקת לנו טמפו עוד בשורה טובה: המחיר המומלץ לצרכן לבקבוק בירה (330 מ”ל) יעמוד על 7.99 ש”ח. "גולדסטאר Unfiltered" תושק תחילה בבקבוקים במהדורה מיוחדת בחנויות אלכוהול נבחרות, ובחבית מזיגה בברים ובפאבים נבחרים. בהמשך תושק ברשתות השיווק לצד גולדסטאר המקורית.

* * *

צילום בקבוק: יח"ץ; הביקורת נכתבה עבור אתר "Beers" ופורסמה בו לראשונה.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

על אודותיי

על אודותיי

אני כותבת וקוראת, עורכת ומצלמת. ללא גלוטן וחלב. אוהדת מירוצי אופני כביש וכדורגל. באתר זה, במרחב שהוא רק שלי, אני משתפת מחשבות, רעיונות, מעשים, תחומי עניין, אנרגיות חיוביות, השראה. לפעמים, אני חיה בסרט בו ליהקתי את מורגן פרימן לתפקיד מספר כל-יודע. השנה, תשע"ח, אני סטודנטית שנה שנייה בתכנית הבינתחומית באמנויות לקראת תואר שני (שני) מאוניברסיטת תל אביב. סיימתי בהצטיינות לימודי מאסטר בפקולטה למשפטים. כיום, עצמאית, בעלת עסק לשירותי תוכן ותקשורת שיווקית ועורכת דין פעילה

ציטוט

"בעומק לבי איני מאמין שנחוץ לאדם איזה כשרון מיוחד כדי להתרומם מהאדמה ולרחף באוויר.
אתה עוצם את עיניך; פורש את זרועותיך; נותן לעצמך להתפוגג.
ואז, לאט-לאט, אתה מתנתק מהאדמה ומתרומם. ככה."
[פול אוסטר / "מר ורטיגו"]

אני גם כאן:

מירה-בל גזית © 2017 כל הזכויות שמורות